2 Comments

 1. Kenneth Palm

  Till Webgruppen i Betelkyrkan.

  Jag vill bara skriva och gratulera till den nya hemsidan! Det blev en glad överraskning när jag var inne och tittade för några dagar sedan. Efter många år i Ljungby så tycker jag om att besöka församlingens hemsida då och då.

  Ni har lyckats med att göra en snygg och fräsch hemsida.
  Önskar er inspiration och glädje i er viktiga uppgift!
  Allt gott till er!
  Kenneth Palm

 2. Andreas Salomonsson

  Tack för de uppmuntrande orden. Vi har försökt få en sida som lättare kan integreras mad andra sidor och funktioner. Vi hoppas att du fortsätter att besöka vår hemsida och även vår församling när du har möjlighet.

  Ta hand om er!

  /Andreas, Webgruppen

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *